• SCG'18 1 (zondag)

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Cor de Beer Overige staf Teammanager
    Jorg Cooijmans Overige staf Assistent-scheidsrechter(club)
    John Meijs Technische staf Trainer/coach
    Fysio Gestel Medische staf Verzorger
    Henk Wagenaar Technische staf Keeperstrainer
    Marc v.d. Westelaken Technische staf Assistent-trainer/coach
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 meiDen Dungen 1 - ZO-10 - 2
  • Poulestanden SCG'18 1 ( 3e klasse C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuwkuijk 126164662362652
    2Haarsteeg 126155660322850
    3Margriet 126137641212046
    4RKDVC 126129545341145
    5SCG'18 126134945311443
    6EVVC 126122124539638
    7Nulandia 12610882823538
    8DSC 12610794843537
    9Den Dungen 12610794237537
    10Helvoirt 12610794648-237
    11Nooit Gedacht 126103133739-233
    12Alem 12684144350-728
    13Real Lunet 12661194388-4519
    14DBN'22 12622222993-644

    Poulestanden SCG'18 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 29 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SCG'18 132017346
    2BMC 1320156-16
    3Wilhelmina 1310267-13
    4Den Dungen 1310257-23

    Poulestanden SCG'18 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde Groep 1 54 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SCG'18 111002023
    2RPC 1100102-20

    Poulestanden SCG'18 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 3e ronde Groep 1 Beker Standaard 3e ronde Zuid 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Geldrop 111007163
    2TSC 111005053
    3Halsteren11004043
    4Brabantia 111006333
    5De Valk 111004133
    6RBC 111003033
    7Zwaluw VFC 111003033
    8VCK 111004223
    9Achilles Veen11003123
    10Dongen11003123
    11Rijen 111003123
    12Roda Boys/Bommelerwaard 111003123
    13Goes11002023
    14IFC 111002023
    15Bladella 111003213
    16Dongen 111003213
    17GSC/ODS 111003213
    18SC Kruisland11003213
    19RFC 111003213
    20Arnemuiden 111002113
    21Heerjansdam11002113
    22VVC'68 111002113
    23Nemelaer11001013
    24SCG'18 111001013
    25Hoeven 111004403
    26SVOD'22 111004403
    27SC Everstein 111003303
    28RSV 111002203
    29WNC 111002203
    30Be Ready 111002203
    31Best Vooruit11002203
    32Prinsenland 111000003
    33GSBW 110014400
    34's Heer Arendskerke 110014400
    35Theole 110013300
    36Moerse Boys 110012200
    37SVW 110012200
    38Oirschot Vooruit 110012200
    39RKTVC 110012200
    40MZC'11 110010000
    41Altena 1100123-10
    42EFC 1100123-10
    43NEO'25 1100123-10
    44Rijsoord 1100123-10
    45Zundert 1100123-10
    46FC Axel 1100112-10
    47Oranje Wit 1100112-10
    48Patrijzen 1100112-10
    49ODC 1100101-10
    50Sarto 1100101-10
    51Yerseke 1100124-20
    52DBN'22 1100113-20
    53GJS 1100113-20
    54Jan van Arckel 1100113-20
    55RKDVC 1100113-20
    56HVV'24 1100102-20
    57Sliedrecht 1100102-20
    58DOSL 1100136-30
    59Bergeijk 1100114-30
    60Helvoirt 1100103-30
    61Unitas'30100103-30
    62Schijf 1100104-40
    63SCO 1100105-50
    64Gestel 1100117-60

    Poulestanden SCG'18 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 4e ronde Groep 1 Beker Standaard laatste 32 Z1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Halsteren11006063
    2RBC 111006063
    3Achilles Veen11007343
    4Arnemuiden 111005143
    5IFC 111005233
    6Bladella 111004133
    7Geldrop 111004133
    8Best Vooruit11003033
    9Goes11003033
    10Roda Boys/Bommelerwaard 111005323
    11Zwaluw VFC 111002113
    12Dongen11001013
    13Dongen 111001013
    14Heerjansdam11001013
    15SVOD'22 111001013
    16TSC 111001013
    17De Valk 1100112-10
    18Be Ready 1100101-10
    19Brabantia 1100101-10
    20GSC/ODS 1100101-10
    21SC Kruisland100101-10
    22VCK 1100101-10
    23Nemelaer100135-20
    24Rijen 1100125-30
    25SCG'18 1100114-30
    26WNC 1100114-30
    27SC Everstein 1100103-30
    28Prinsenland 1100103-30
    29RFC 1100137-40
    30VVC'68 1100115-40
    31Hoeven 1100106-60
    32RSV 1100106-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Betten, RicardoTeamspeler
    Bot, ArthurTeamspeler
    Castelijns, JackTeamspeler
    Dijk, Boyd vanTeamspeler
    Donk, Wesley van derTeamspeler
    Gadzjiev, ArmanTeamspeler
    Groetelaers, MarcTeamspeler
    Laat, Jorg deTeamspeler
    Lamberigts, JelleTeamspeler
    Langen, Bas deTeamspeler
    Lijssel, Mike vanTeamspeler
    Litsenburg, Axel vanTeamspeler
    Meijs, JelleTeamspeler
    Mutsaars, JimTeamspeler
    Odongo, AbsolomTeamspeler
    Rooij, Stan vanTeamspeler
    Simons, SjoerdTeamspeler
    Vessem, Sten vanTeamspeler
    Voets, DaanTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Samenvattingen

  • Team sponsors

    SponsornaamOpmerkingen
    Immens B.V.Shirtsponsor
    Van Oort Bouw en Onderhoud BVshirtsponsor