• SCG'18 VR2 (zondag)

  • SCG'18 VR2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boxtel, Roger vanOverige stafTeammanager
    Heertum, Jolie VanTechnische staf
    Lamoen, Ashley vanTechnische staf
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 okt. 11:00HVCH VR2 - SCG'18 VR2Sportpark De Braaken
    16 okt. 12:00SCG'18 VR2 - Maaskantse Boys VR1Sportpark Zegenwerp
    30 okt. 12:00SCG'18 VR2 - EVVC VR2Sportpark Zegenwerp
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 okt.VR2 - SSA/SJO VITA VR10 - 7
    25 sep.RKKSV VR1 - VR212 - 1
  • Poulestanden SCG'18 VR2 ( 5e klasse 6 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SSA/SJO VITA VR12200130136
    2Nooit Gedacht VR3211011474
    3EVVC VR211005053
    4Schijndel/DE WIT VR111005413
    5RKKSV VR1210113493
    6Margriet VR121017613
    7HVCH VR210103301
    8sv O.S.S. 1920 VR2201149-51
    9Maaskantse Boys VR1201139-61
    10Helvoirt VR200000000
    11VCB VR2100107-70
    12SCG'18 VR22002119-180

    Poulestanden SCG'18 VR2 ( Groep 3 24 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Brabantia VR22200143116
    2SCG'18 VR2210148-43
    3RKSV Nuenen VR32002310-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boven, Angela vanTeamspeler
    Boxtel, Kris vanTeamspeler
    Boxtel, Lynn vanTeamspeler
    Bremen, Tamara van denTeamspeler
    Breugel, Danique vanTeamspeler
    Broeren, SteffiTeamspeler
    Buuren, Puck vanTeamspeler
    Dongen, Erin vanTeamspeler
    Erp, Julia vanTeamspeler
    Geurts, NadineTeamspeler
    Gooijaers, LisanneTeamspeler
    Grinsven, Dimphy vanTeamspeler
    Haan, Lieke DeTeamspeler
    Heugten, Myriam vanTeamspeler
    Kuijpers, DieuwertjeTeamspeler
    Morre, DichelleTeamspeler
    Oorschot, Britt vanTeamspeler
    Quekel, BrigitteTeamspeler
    Spierings, DaphneTeamspeler
    Vreede, Shifra vanTeamspeler
    Zandbeek, Noor vanTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Team sponsors

    SponsornaamOpmerkingen
    Wittenboer EventsShirtsponsor
    Bakkerij van DoornTrainingspak Sponsor