• Programma deze week

    Datum/tijdThuisteamUitteamSoortAccommodatieVeldDetails
    za 10-dec. 08:30SCG'18 JO9-1Den Dungen JO9-1regulierSportpark Zegenwerpveld 1 A2 - KG
    za 10-dec. 08:30SCG'18 JO10-2JMSchijndel/DE WIT JO10-2JMregulierSportpark Zegenwerpveld 1 B1 - KG
    za 10-dec. 08:30SCG'18 JO11-2Zwaluw VFC JO11-5regulierSportpark Zegenwerpveld 2 A - KG
    za 10-dec. 08:30SCG'18 MO11-1Boxtel MO11-1regulierSportpark Zegenwerpveld 2 B - KG
    za 10-dec. 08:30SCG'18 JO8-2JMDBN'22 JO8-2regulierSportpark Zegenwerpveld 1 A1 - KG
    za 10-dec. 08:30Berghem Sport JO8-1SCG'18 JO8-1regulierSportpark de Koppelsteegveld 1 A2
    za 10-dec. 08:30Den Dungen JO9-2SCG'18 JO9-2regulierSportpark Jacobskampveld 1 A2
    za 10-dec. 08:45Jong Brabant JO9-5SCG'18 JO9-3JMregulierSportpark Berkelsewegveld 1 B1
    za 10-dec. 08:45Blauw Geel'38/JUMBO JO12-2SCG'18 JO12-1regulierSportpark Prins W. Alexanderveld 1 A
    za 10-dec. 09:00SCG'18 JO13-3Maliskamp JO13-2regulierSportpark Zegenwerpveld 3
    za 10-dec. 10:00SCG'18 JO12-2JMMargriet JO12-5regulierSportpark Zegenwerpveld 2 B - KG
    za 10-dec. 10:00SCG'18 JO13-2Rhode/VSB JO13-3regulierSportpark Zegenwerpveld 1 - KG
    za 10-dec. 10:00SCG'18 JO11-1Sparta'30 JO11-2regulierSportpark Zegenwerpveld 2 A - KG
    za 10-dec. 10:00Zwaluw VFC JO11-4SCG'18 JO11-3regulierSportpark Bergenshuizenveld 3-Zwaluw VFC B
    za 10-dec. 10:15SCG'18 MO15-3Wilhelmina MO15-1 (9-tal)regulierSportpark Zegenwerpveld 4
    za 10-dec. 10:15Wilhelmina MO13-1SCG'18 MO13-1regulierSportpark De Sarenveld 2
    za 10-dec. 10:30Avanti'31 JO7-1SCG'18 JO7-1oefenSportpark De Molenheide veld 1 A1
    za 10-dec. 11:30SCG'18 JO15-1Essche Boys JO15-1regulierSportpark Zegenwerpveld 1 - KG
    za 10-dec. 11:30SCG'18 JO17-3B.V.V. JO17-2JMregulierSportpark Zegenwerpveld 2 - KG
    za 10-dec. 11:30Wilhelmina MO15-2 (9-tal)SCG'18 MO15-2regulierSportpark De Sarenveld 2
    za 10-dec. 11:30HVCH JO15-2SCG'18 JO15-3regulierSportpark De Braaken veld 4
    za 10-dec. 11:45Boxtel JO13-1SCG'18 JO13-1regulierSportpark Munselveld 1
    za 10-dec. 12:00SCG'18 JO19-3Irene JO19-1regulierSportpark Zegenwerpveld 3
    za 10-dec. 12:00SCG'18 JO19-1VOAB JO19-2regulierSportpark Zegenwerpveld 4
    za 10-dec. 12:00V.V. Schaesberg MO15-1SCG'18 MO15-1regulierSportpark Strijthagenveld 5
    za 10-dec. 12:30RKDVC JO15-4SCG'18 JO15-2regulierSportpark aan de Duinwegveld 3
    za 10-dec. 13:00SCG'18 JO17-1Haarsteeg JO17-1regulierSportpark Zegenwerpveld 1 - KG
    za 10-dec. 13:15SCG'18 MO17-1Margriet MO17-1regulierSportpark Zegenwerpveld 2 - KG
    za 10-dec. 14:00SCG'18 2Bladella 2regulierSportpark Zegenwerpveld 3
    za 10-dec. 14:00SCG'18 5Nivo Sparta 8regulierSportpark Zegenwerpveld 4
    za 10-dec. 14:45UDI'19/CSU 2SCG'18 4regulierSportpark Parkzichtveld 1
    za 10-dec. 14:45Emplina JO17-2SCG'18 JO17-2regulierSportpark Empel Zuidveld 6
    za 10-dec. 15:15Nulandia JO19-2SCG'18 JO19-2regulierSportpark Duin en Dael veld 1 - Hoofdveld
    zo 11-dec. 09:45SCG'18 6ODC 5regulierSportpark Zegenwerpveld 2 - KG
    zo 11-dec. 10:00OJC ROSMALEN 5SCG'18 4regulierSportpark De Groote Wielenveld 02
    zo 11-dec. 11:00SCG'18 VR1ST DOSL/RKSV Heeze VR2regulierSportpark Zegenwerpveld 1 - KG
    zo 11-dec. 11:00Wilhelmina Boys 4SCG'18 5regulierSportpark Naastenbestveld 4 - Veld-D
    zo 11-dec. 12:00Nieuwkuijk VR2SCG'18 VR2regulierSportpark Nieuwkuijkveld 2
    zo 11-dec. 12:45SV BLC 2SCG'18 2regulierSportpark De Meerendonkveld 1
    zo 11-dec. 14:00DVG 1SCG'18 1regulierSportpark De Roode Bleekveld 1
    ma 12-dec. 19:30Oirschot Vooruit JO19-3SCG'18 JO19-3regulierSportpark Jumbo Moorlandveld 1