• Programma

    Datum/tijdCompetitiesoortWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    21 sep. 19:30bekerBrabantia JO17-1 - SCG'18 JO17-1Te spelenSportpark Strijp
    24 sep. 19:30regulierTGG 35+1 - SCG'18 35+1Te spelenSportpark Zegenwerp
    24 sep. 19:30regulierBest Vooruit 35+1 - SCG'18 35+2Te spelenSportpark Schuttersheide
    24 sep. 20:00regulierSCG'18 35+1 - Maliskamp 35+1Te spelenSportpark Zegenwerp
    24 sep. 20:00regulierMaliskamp VR30+1 - SCG'18 VR30+1Te spelenSportpark Maliskamp
    24 sep. 20:00regulierSBC 35+2 - SCG'18 35+2Te spelenSportpark Schuttersheide
    24 sep. 20:30regulierSCG'18 VR30+1 - TGG VR30+1Te spelenSportpark Maliskamp
    24 sep. 21:00regulierSCG'18 35+2 - BMC 35+1Te spelenSportpark Schuttersheide
    24 sep. 21:00regulierBMC VR30+1 - SCG'18 VR30+1Te spelenSportpark Maliskamp
    24 sep. 21:00regulierCHC 35+1 - SCG'18 35+1Te spelenSportpark Zegenwerp
    24 sep. 21:30regulierSCG'18 VR30+1 - Den Dungen VR30+1Te spelenSportpark Maliskamp
    24 sep. 21:30regulierSCG'18 35+1 - FC Engelen 35+1Te spelenSportpark Zegenwerp
    24 sep. 21:30regulierSCG'18 35+2 - ODC 35+1Te spelenSportpark Schuttersheide
    25 sep. 08:30regulierSCG'18 MO11-2 - Berghem Sport MO11-1Te spelenSportpark Zegenwerp
    25 sep. 08:30regulierSCG'18 JO11-3 - Zwaluw VFC JO11-4Te spelenSportpark Zegenwerp
    25 sep. 08:30regulierSCG'18 JO8-2JM - Theole JO8-3Te spelenSportpark Zegenwerp
    25 sep. 08:30regulierSCG'18 JO8-1 - Wilhelmina JO8-1Te spelenSportpark Zegenwerp
    25 sep. 08:30regulierSCG'18 JO9-1 - SBC JO9-1Te spelenSportpark Zegenwerp
    25 sep. 08:45regulierODC JO11-3 - SCG'18 JO11-4Te spelenSportpark Wagenaars
    25 sep. 09:00regulierEmplina MO11-1 - SCG'18 MO11-1Te spelenSportpark Empel Zuid
    25 sep. 09:45regulierSCG'18 MO15-2 - SV BLC MO15-1Te spelenSportpark Zegenwerp
    25 sep. 09:45regulierNLC'03 JO10-3JM - SCG'18 JO10-1Te spelenSportpark De Akkeren
    25 sep. 10:00regulierSCG'18 JO13-1 - Sarto JO13-2Te spelenSportpark Zegenwerp
    25 sep. 10:00regulierSCG'18 JO12-2JM - Nemelaer JO12-2Te spelenSportpark Zegenwerp
    25 sep. 10:00regulierSCG'18 JO11-2 - Boxtel JO11-1Te spelenSportpark Zegenwerp
    25 sep. 10:00regulierSC 't Zand JO11-3 - SCG'18 JO11-1Te spelenSportpark Bijstervelden
    25 sep. 10:00regulierPrinses Irene JO13-2JM - SCG'18 JO13-3Te spelenSportpark De Schellen
    25 sep. 10:15regulierWilhelmina JO9-2 - SCG'18 JO9-2Te spelenSportpark De Saren
    25 sep. 10:15regulierJong Brabant JO12-2 - SCG'18 JO12-1Te spelenSportpark Berkelseweg
    25 sep. 10:30vriendschappelijkBMC JO7-2 - SCG'18 JO7-1Te spelenSportpark De Brand
    25 sep. 11:00regulierSV BLC MO13-1 - SCG'18 MO13-1Te spelenSportpark De Meerendonk
    25 sep. 11:30regulierSCG'18 JO13-2 - Blauw Geel'38/JUMBO JO13-5Te spelenSportpark Zegenwerp
    25 sep. 11:30regulierSCG'18 MO15-1 - Emplina MO15-1Te spelenSportpark Zegenwerp
    25 sep. 11:45regulierSCG'18 JO15-2 - RKDVC JO15-2Te spelenSportpark Zegenwerp
    25 sep. 11:45regulierFC Engelen JO15-1 - SCG'18 JO15-1Te spelenSportpark Engelerpark
    25 sep. 13:00regulierRKDVC JO15-4 - SCG'18 JO15-3Te spelenSportpark aan de Duinweg
    25 sep. 13:00regulierHaarsteeg JO17-3 - SCG'18 JO17-3Te spelenSportpark Haarsteeg
    25 sep. 13:15regulierSCG'18 JO17-1 - Zwaluw VFC JO17-1Te spelenSportpark Zegenwerp
    25 sep. 13:15regulierSCG'18 MO17-1 - Irene MO17-1Te spelenSportpark Zegenwerp
    25 sep. 13:15regulierNulandia JO15-2 - SCG'18 JO15-4Te spelenSportpark Duin en Dael
    25 sep. 13:30regulierSCG'18 JO17-2 - Boxtel JO17-2Te spelenSportpark Zegenwerp
    25 sep. 14:30regulierCito 3 - SCG'18 5Te spelenSportpark De Rooijen
    25 sep. 14:30regulierNemelaer MO19-1 - SCG'18 MO19-1Te spelenSportpark De Walzaad
    25 sep. 14:45regulierDESK 4 - SCG'18 2Te spelenSportpark Eikendijk
    25 sep. 15:00regulierSCG'18 7 - Baardwijk 3Te spelenSportpark Zegenwerp
    25 sep. 15:00regulierSCG'18 JO19-1 - Rhode/VSB JO19-2Te spelenSportpark Zegenwerp
    25 sep. 15:00regulierZwaluw VFC 3 - SCG'18 4Te spelenSportpark Bergenshuizen
    25 sep. 15:00regulierSV Valkenswaard JO19-3JM - SCG'18 JO19-2Te spelenSportpark Den Dries
    26 sep. 09:45regulierSCG'18 4 - Vlijmense Boys 3Te spelenSportpark Zegenwerp
    26 sep. 10:00regulierDongen 3 - SCG'18 3Te spelenSportpark De Biezen
    26 sep. 12:00regulierSCG'18 VR1 - Hedel VR1Te spelenSportpark Zegenwerp
    26 sep. 12:00regulierSCG'18 VR2 - Baardwijk VR2Te spelenSportpark Zegenwerp
    26 sep. 12:00regulierSCG'18 7 - LSV 2Te spelenSportpark Zegenwerp
    26 sep. 12:15regulierDen Dungen 5 - SCG'18 6Te spelenSportpark Jacobskamp
    26 sep. 12:30regulierOJC ROSMALEN 2 - SCG'18 2Te spelenSportpark De Groote Wielen
    26 sep. 13:00regulierSCG'18 5 - RKTVC 2Te spelenSportpark Zegenwerp
    26 sep. 14:30regulierSCG'18 1 - RKTVC 1Te spelenSportpark Zegenwerp
    2 okt. 08:30regulierSCG'18 JO9-2 - OJC ROSMALEN JO9-4Te spelenSportpark Zegenwerp
    2 okt. 08:30regulierSCG'18 MO11-2 - sv O.S.S. 1920 MO11-1Te spelenSportpark Zegenwerp
    2 okt. 08:30regulierSCG'18 JO10-1 - OJC ROSMALEN JO10-8Te spelenSportpark Zegenwerp
    2 okt. 08:30regulierSCG'18 JO11-1 - SV BLC JO11-1Te spelenSportpark Zegenwerp
    2 okt. 08:30regulierSV Unitas'59 JO9-1 - SCG'18 JO9-1Te spelenSportpark Bokt
    2 okt. 08:30regulierFC Engelen JO8-1 - SCG'18 JO8-2JMTe spelenSportpark Engelerpark
    2 okt. 08:30regulierOJC ROSMALEN JO11-4 - SCG'18 JO11-3Te spelenSportpark De Groote Wielen
    2 okt. 08:30regulierSV BLC JO8-1 - SCG'18 JO8-1Te spelenSportpark De Meerendonk
    2 okt. 08:45regulierRKDVC JO11-1 - SCG'18 JO11-2Te spelenSportpark aan de Duinweg
    2 okt. 10:00regulierSCG'18 MO11-1 - DSC MO11-1Te spelenSportpark Zegenwerp
    2 okt. 10:00regulierSCG'18 JO13-3 - SBC JO13-3JMTe spelenSportpark Zegenwerp
    2 okt. 10:00regulierSCG'18 JO12-2JM - SBC JO12-3Te spelenSportpark Zegenwerp
    2 okt. 10:00regulierIrene JO11-1JM - SCG'18 JO11-4Te spelenSportpark De Laat
    2 okt. 10:00vriendschappelijkSCG'18 JO7-1 - Heeswijk JO7-1Te spelenSportpark Zegenwerp
    2 okt. 10:15regulierNivo Sparta JO13-1 - SCG'18 JO13-1Te spelenSportpark De Watertoren
    2 okt. 11:15regulierSCG'18 JO15-4 - Avesteyn JO15-3Te spelenSportpark Zegenwerp
    2 okt. 11:15regulierSCG'18 JO15-3 - Prinses Irene JO15-3JMTe spelenSportpark Zegenwerp
    2 okt. 11:30regulierSCG'18 JO15-1 - RKTVC JO15-1Te spelenSportpark Zegenwerp
    2 okt. 11:30regulierSCG'18 MO13-1 - Best Vooruit MO13-1Te spelenSportpark Zegenwerp
    2 okt. 11:30regulierCHC JO12-1JM - SCG'18 JO12-1Te spelenSportpark De Schutskamp
    2 okt. 12:15regulierAvanti'31 JO13-2 - SCG'18 JO13-2Te spelenSportpark De Molenheide
    2 okt. 12:30regulierEmplina JO15-3 - SCG'18 JO15-2Te spelenSportpark Empel Zuid
    2 okt. 13:00regulierSCG'18 JO19-2 - Emplina JO19-5Te spelenSportpark Zegenwerp
    2 okt. 13:00regulierSCG'18 JO17-3 - Baardwijk JO17-1Te spelenSportpark Zegenwerp
    2 okt. 13:00regulierJong Brabant JO17-1 - SCG'18 JO17-1Te spelenSportpark Berkelseweg
    2 okt. 13:00regulierWilhelmina Boys MO17-1 - SCG'18 MO17-1Te spelenSportpark Naastenbest
    2 okt. 13:15regulierSCG'18 MO15-1 - Marvilde MO15-1Te spelenSportpark Zegenwerp
    2 okt. 14:30regulierVCO JO19-1 - SCG'18 JO19-1Te spelenSportpark Den Dries te
    2 okt. 14:30regulierSC Elshout JO17-1 - SCG'18 JO17-2Te spelenSportpark Den Donk
    2 okt. 15:00regulierSCG'18 3 - Rood Wit V 2Te spelenSportpark Zegenwerp
    2 okt. 15:00regulierSCG'18 MO19-1 - Zwaluw VFC MO19-1Te spelenSportpark Zegenwerp
    2 okt. 15:15regulierSCG'18 5 - Zwaluw VFC 2Te spelenSportpark Zegenwerp
    2 okt. 17:00regulierSCG'18 4 - Marvilde 4Te spelenSportpark Zegenwerp