• SCG'18 6 (zondag)

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ondersteijn, JasperOverige stafTeammanager
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SCG'18 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Tilburg 34400134912
    2Nemelaer 54310138510
    3Boxtel 232107437
    4Emplina 6421113587
    5OJC ROSMALEN 74202121116
    6Jong Brabant 642029906
    7LSV 34202715-86
    8SCG'18 64112101004
    9Willem II 23102910-13
    10Sarto 11410358-33
    11ODC 44103812-43
    12Zwaluw VFC 44004414-100

    Poulestanden SCG'18 6 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwaluw VFC 6321011567
    2Helvoirt 4320112936
    3Den Dungen 4311110914
    4SCG'18 63003616-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bonnemaijers, DaanTeamspeler
    Heyningen, Laurens vanTeamspeler
    Ondersteijn, JoranTeamspeler
    Schaik, Remco vanTeamspeler
    Sluis, Chiel van derTeamspeler
    Smeets, NickTeamspeler
    Thomas, RobertTeamspeler

    Er zijn 10 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Team sponsors

    NaamOpmerkingen
    Monique Roy TelemarketingShirtsponsor