• SCG'18 2 (zondag)

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bersselaar, Luuk van deTechnische stafAss.-trainer/coach
    Schellekens, MarcoTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Schellekens, MarcoOverige stafTeammanager
    Westelaken, Roy van deTechnische stafHoofdcoach
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 mei.RKDVC 4 - 2
    17 mei.2 - DSC 2
  • Poulestanden SCG'18 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WODAN 23300193169
    2ODC 232017616
    3SCG'18 2310279-23
    4BMC 43003419-150

    Poulestanden SCG'18 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Emplina 215121248183037
    2Jong Brabant 215102331181332
    3Real Lunet 2148063832624
    4Uno Animo 2127232727023
    5SVSSS 21463529191021
    6OJC ROSMALEN 4146352723421
    7RKDVC 4146174234819
    8SCG'18 2146173637-119
    9Wilhelmina 2145091832-1415
    10FC Engelen 2154293048-1814
    11DSC 2153391435-2112
    12Nieuwkuijk 21430111936-179
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Baars, RamonTeamspeler
    Boxtel, Stef vanTeamspeler
    Donk, Wesley van derTeamspeler
    Erp, Pim vanTeamspeler
    Gaal, Rody vanTeamspeler
    Gadzjiev, ArmanTeamspeler
    Grinsven, Perry vanTeamspeler
    Hoek, LarsTeamspeler
    Hulst, Stijn vanTeamspeler
    Simons, BartTeamspeler
    Velden, Luuk van derTeamspeler
    Wende, Lars vdTeamspeler
    Willebrands, KenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Team sponsors

    SponsornaamOpmerkingen
    VeranoShirtsponsor
    Immens B.V.Shirtsponsor