• SCG'18 1 (zondag)

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Beer, Cor deOverige stafTeammanager
    Cooijmans, JorgTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Gulick, Roy vanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Gulick, Roy vanOverige stafTeammanager
    Schakenraad, BartMedische stafVerzorger
    Velden, Jeroen van derMedische stafVerzorger
    Wagenaar, HenkTechnische stafKeeperstrainer
    Wissing, KoenTechnische stafTrainer/coach
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 mei.Handel 1 - 1
    17 mei.1 - FC Schadewijk 1
    10 mei.Schijndel/DE WIT 1 - 1
  • Poulestanden SCG'18 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV BLC 1320110646
    2SCG'18 131112114
    3OSC'45 1311137-44
    4CHC 1310267-13

    Poulestanden SCG'18 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Schadewijk 11693434191530
    2Den Dungen 1168442618828
    3Excellent 1168352516927
    4SC Helmondia 1178363225727
    5Boekel Sport 1168263829926
    6Margriet 1177463324925
    7Schijndel/DE WIT 1177462621525
    8RKPVV 1157352329-624
    9Nooit Gedacht 1166553124723
    10Handel 1166372730-321
    11Nijnsel/TVE Reclame 1165381822-418
    12SCG'18 1164481734-1716
    13Avanti'31 1174492131-1016
    14BMC 11733111241-2912
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Betten, RicardoTeamspeler
    Bot, ArthurTeamspeler
    Gersjes, AbelTeamspeler
    Groetelaers, MarcTeamspeler
    Langen, Bas deTeamspeler
    Lijssel, Jordi vanTeamspeler
    Lijssel, Mike vanTeamspeler
    Nistelrooij, Dennis vanTeamspeler
    Pijnappels, KyleTeamspeler
    Schellekens, JorisTeamspeler
    Simons, SjoerdTeamspeler
    Vessem, Sten vanTeamspeler
    Voets, DaanTeamspeler
  • Samenvattingen

  • Team sponsors

    SponsornaamOpmerkingen
    VeranoShirtsponsor
    Immens B.V.Shirtsponsor