• SCG'18 1 (zondag)

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Beer, Cor deOverige stafTeammanager
    Cooijmans, JorgTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Gulick, Roy vanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Gulick, Roy vanOverige stafTeammanager
    Schakenraad, BartMedische stafVerzorger
    Velden, Jeroen van derMedische stafVerzorger
    Wagenaar, HenkTechnische stafKeeperstrainer
    Wissing, KoenTechnische stafTrainer/coach
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 mrt. 14:30SCG'18 1 - Nooit Gedacht 1Sportpark Zegenwerp
    8 mrt. 14:30Margriet 1 - SCG'18 1Sportpark Amstelhoef
    15 mrt. 14:30SCG'18 1 - SC Helmondia 1Sportpark Zegenwerp
    22 mrt. 14:30SCG'18 1 - Boekel Sport 1Sportpark Zegenwerp
    29 mrt. 14:30BMC 1 - SCG'18 1Sportpark De Brand
    5 apr. 14:30SCG'18 1 - Den Dungen 1Sportpark Zegenwerp
    11 apr. 18:00Excellent 1 - SCG'18 1Sportpark Het Domein
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 feb.Avanti'31 1 - 10 - 1
  • Poulestanden SCG'18 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV BLC 1320110646
    2SCG'18 131112114
    3OSC'45 1311137-44
    4CHC 1310267-13

    Poulestanden SCG'18 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Schadewijk 11593334181630
    2Den Dungen 1147432416825
    3RKPVV 1147342323024
    4SC Helmondia 11573530201024
    5Boekel Sport 1147253325823
    6Margriet 1156452921822
    7Excellent 1146351916321
    8Nooit Gedacht 1145542522320
    9Schijndel/DE WIT 1155461820-219
    10Nijnsel/TVE Reclame 1145361715218
    11Handel 1144372429-515
    12SCG'18 1143471430-1613
    13Avanti'31 1153481726-913
    14BMC 1153391137-2612
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Betten, RicardoTeamspeler
    Bot, ArthurTeamspeler
    Gersjes, AbelTeamspeler
    Groenendaal, RoyTeamspeler
    Groetelaers, MarcTeamspeler
    Hoek, KoenTeamspeler
    Langen, Bas deTeamspeler
    Lijssel, Jordi vanTeamspeler
    Lijssel, Mike vanTeamspeler
    Loon, Luuk vanTeamspeler
    Nistelrooij, Dennis vanTeamspeler
    Pijnappels, KyleTeamspeler
    Schellekens, JorisTeamspeler
    Simons, SjoerdTeamspeler
    Vessem, Sten vanTeamspeler
    Visser, Kaj deTeamspeler
    Voets, DaanTeamspeler
  • Samenvattingen

  • Team sponsors

    SponsornaamOpmerkingen
    VeranoShirtsponsor
    Immens B.V.Shirtsponsor