• SCG'18 1 (zondag)

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Beer, Cor deOverige stafTeammanager
    Cooijmans, JorgTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Gulick, Roy vanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Gulick, Roy vanOverige stafTeammanager
    Schakenraad, BartMedische stafVerzorger
    Velden, Jeroen van derMedische stafVerzorger
    Wagenaar, HenkTechnische stafKeeperstrainer
    Wissing, KoenTechnische stafTrainer/coach
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 jan. 14:30SCG'18 1 - BMC 1Sportpark Zegenwerp
    2 feb. 14:00Avanti'31 1 - SCG'18 1Sportpark De Molenheide
    9 feb. 14:30SCG'18 1 - Nooit Gedacht 1Sportpark Zegenwerp
    16 feb. 14:30Excellent 1 - SCG'18 1Sportpark Het Domein
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SCG'18 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV BLC 1320110646
    2SCG'18 131112114
    3OSC'45 1311137-44
    4CHC 1310267-13

    Poulestanden SCG'18 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Helmondia 11273227131424
    2RKPVV 1127322217524
    3FC Schadewijk 11263326151121
    4Margriet 11263326161021
    5Boekel Sport 1126153024619
    6Den Dungen 1125431915419
    7Excellent 1125341714318
    8Nijnsel/TVE Reclame 1125251611517
    9Nooit Gedacht 1124532320317
    10Schijndel/DE WIT 1124351516-115
    11Handel 1123362127-612
    12BMC 112237931-229
    13Avanti'31 1121471023-137
    14SCG'18 1121471130-197
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Betten, RicardoTeamspeler
    Bot, ArthurTeamspeler
    Gersjes, AbelTeamspeler
    Groenendaal, RoyTeamspeler
    Groetelaers, MarcTeamspeler
    Hoek, KoenTeamspeler
    Langen, Bas deTeamspeler
    Lijssel, Jordi vanTeamspeler
    Lijssel, Mike vanTeamspeler
    Loon, Luuk vanTeamspeler
    Nistelrooij, Dennis vanTeamspeler
    Pijnappels, KyleTeamspeler
    Schellekens, JorisTeamspeler
    Simons, SjoerdTeamspeler
    Vessem, Sten vanTeamspeler
    Visser, Kaj deTeamspeler
    Voets, DaanTeamspeler
  • Samenvattingen

  • Team sponsors

    SponsornaamOpmerkingen
    VeranoShirtsponsor
    Immens B.V.Shirtsponsor